Katrangan Cekak:
Sadurunge dikemas, kompresor dikosongake banjur diisi karo nitrogen industri (0,049 ~ 0,088) MPa.
Rincian Produk
Tag Produk
KOMPRESOUR AC OTOMOTIF
Tutorial ngisi refrigeran
1. Jaga tekanan sawise nyedhot debu
2. Mobil mlaku kanthi kecepatan idle
3. Buwang refrigeran gas saka port hisap kanthi tekanan rendah
4. Cangkeme tangki refrigeran munggah
5. Nyegah kompresor saka kebak refrigeran cair sing bisa ngrusak bagean internal
6. Jumlah refrigeran sing diisi kudu diisi miturut syarat pabrik mobil
7. Uga bisa diadili saka parameter tekanan hisap lan knalpot
8. Tekanan port hisap (tekanan rendah) yaiku 0,2 ~ 0,3MPa
9. Tekanan port knalpot (tekanan dhuwur) 1.4 ~ 1.7MPa
10. Kontrol torsi baut pemasangan kompresor lan tegangan sabuk kanthi ketat
11. Spesifikasi sing disaranake yaiku nilai torsi baut M8: 25±2Nm lan tegangan sabuk: 700±100N
Jinis Bagean:Kompresor AC
Dimensi Kothak:250*220*200MM